#

Кагарлицька та Ржищівська ОТГ отримали кисневі концентратори для постковідних пацієнтів

28.05.2021 20:30
Кагарлицька та Ржищівська ОТГ отримали кисневі концентратори для постковідних пацієнтів
Фото з місця події

Кагарлицький та Ржищівський центри первинної медико-санітарної допомоги отримали кисневі концентратори, які будуть надавати пацієнтам для використання вдома

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Кагарлик.City".

Апарати медзакладам Кагарличчини та Ржищівщини, а це 16 та 6 приладів відповідно, передали за державною программою.

Їх розподілять між сімейними лікарями, які вирішуватимуть, кому із хворих їх видавати для тимчасового користування.

Зазначається, що концентратори будуть видавати додому постковідним пацієнтам, у яких занижена сатурація. З такими людьми укладатимуть двосторонню угоду. Вони повинні зберігати прилад належним чином.

Концентратори будуть видавати пацієнтам додому за умови, що хворий має підписану декларацію з сімейним лікарем Ржищівського центру ПМСД і має відповідне направлення від свого лікаря на кисневу терапію.

Нагадаємо, що 2 червня в місті Кагарлик буде проводитись промивка водопровідної мережі концентрацією гіпохлориту натрію.

Читати "Моя Київщина" у Facebook