#

Кандидат на голову Борщагівської ОТГ розповів про плани збудувати державну школу в громаді

26.09.2020 18:20
Кандидат на голову Борщагівської ОТГ розповів про плани збудувати державну школу в громаді
Фото з місця події

Кандидат на посаду голови Борщагівської ОТГ від "Слуги народу" Роман Гах разом зі своєю командою провів чергову зустріч з громадою та обговорив з жителями ОТГ свій проєкт "Карта Змін"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Романа Гаха у Facebook.

Сьогодні ми з командою завітали до ЖК "Софія від Мартинова", де в цей чудовий, теплий день біля фонтану зустрілися з громадою. Приємно, що поспілкуватися про благоустрій, школи, садочки та майбутнє нашої Борщагівської ОТГ прийшло багато людей, серед яких чимало молоді, – майбутнє нашої Борщагівки, - розповів він.

Роман Гах представив членів своєї команди, кандидатів у депутати Ради ОТГ від "Слуги народу", які також прийшли на зустріч: Світлану Швецову, Анатолія Сєкова, Миколу Балабана, Аллу Кухарчук, Сергія Степанчука, Віктора Грабовського, Світлану Марцишин, Сергія Усика та Олександра Коваля.

За словами Романа Гаха, найпоширеніші запитання громади стосувалися будівництва шкіл. Він наголосив, що питання дуже актуальне, оскільки в державній школі в Софіївській Борщагівці 17 перший класів.

Діти вчаться у три зміни, уявіть як важко працювати педагогам. Батьків дуже хвилює ця проблема, бо жити вони хочуть тут, а де вчитимуться їхні діти – не знають, - зазначив він.

Роман Гах та його команда розповіли про проєкт "Карта Змін", а також поділилися чітким баченням, як саме розпочнеться будівництво нової державної школи після перемоги на місцевих виборах.

Мені особисто було дуже приємно отримати від мешканців фідбек щодо необхідності таких зустрічей. Людям бракує спілкування з владою, вони не знають де можуть висловити претензії та побажання. А проект "Карта Змін" дає можливість кожному завдяки "діджитал-інструментам" позначити власну проблему, яка береться на контроль онлайн і дає можливість владі швидко її вирішити. Ми застосуємо цей інструмент, якщо громада довірить нам можливість змінювати життя на краще, - підсумував Роман Гах.

Нагадаємо, раніше кандидат на посаду голови Борщагівської ОТГ від партії "Слуга народу" Роман Гах започаткував цифровий проект "Карта Змін", за допомогою якого будь-хто з жителів громади може вписати проблему в онлайн-карту ОТГ і її візьмуть на контроль.

Читати "Моя Київщина" у Telegram