#

Кандидат у мери Ірпеня Маркушин на період виборів іде у відпустку

29.09.2020 12:45
Кандидат у мери Ірпеня Маркушин на період виборів іде у відпустку
Олександр Маркушин

Перший заступник Ірпінського міського голови, кандидат у мери міста Олександр Маркушин на період виборчої кампанії йде у відпустку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Олександра Маркушина у Facebook.

Депутат прийняв рішення на період виборчої кампанії піти у відпустку, щоб мати можливість активної агітації як кандидат на посаду Ірпінського міського голови від партії "Нові Обличчя".

Життя дало мені серйозні особисті випробування, але я не маю права зломитися духом. Та й робота дасть можливість відволіктися від нелегких думок, — зазначив Маркушин.
Я народився та виріс у моєму рідному Ірпені. Знаю кожну вулицю, кожен провулок. Тому я завжди берегтиму історію свого міста і зроблю все для збереження розвитку Ірпінської громади у майбутньому. Для мене розвиток – це комфортне та безпечне проживання мешканців міста та добробут їхніх родин. Спільну громаду з Ірпенем створили села Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці та Діброва. На нас — відповідальність за їх розвиток. Разом з потужною командою партії "Нові Обличчя" ми знаємо, як це зробити. Ми вже довели це реальними справами в Ірпені. Наш реальний результат – це, перш за все, підтримка з боку громади. Я йду на вибори мера Ірпеня і спільно з Володимиром Карплюком ми ведемо команду партії "Нові Обличчя". Я Вас не підведу, ми не підведемо! — запевнив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, що у місті Ірпінь в історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка картин художника-імпресіоніста Владислава Задворського "Творчий шлях".

Читати "Моя Київщина" у Facebook