#

Карлик із кремля путін готує теракт на Чорнобильській АЕС

11.03.2022 15:00
Карлик із кремля путін готує теракт на Чорнобильській АЕС
нелюд та Чорнобильська АЕС

За інформацією, яку надала розвідка, президент росії володимир путін віддав наказ щодо підготовки теракту на Чорнобильській атомній станції

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Головне управління розвідки МО України" у Telegram, на контрольованій російськими військами ЧАЕС планується створення техногенної катастрофи, відповідальність за яку окупанти спробують перекласти на Україну.

Наразі ЧАЕС повністю відключено від систем моніторингу Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Станцію знеструмлено. Ресурс наявних дизель-генераторів розрахований на 48 годин підтримки роботи систем безпеки.

Окупанти відмовились надати доступ до станції українським ремонтникам. Натомість туди, за вказівкою олександра лукашенко, зайшли "білоруські спеціалісти". Серед них, під виглядом атомників заходять також російські диверсанти для організації теракту.

Разом з тим, протягом останніх днів путінські війська завдали ударів по Запорізькій АЕС та Харківському фізико-технічному інституту (там знаходиться експериментальний ядерний реактор).

У дописі також наголошується наступне:

Задля імітації причетності українських військових до аварії на ЧАЕС окупанти намагаються створити фейкові "докази" на підтвердження своєї версії. Зокрема, в районі аеропорту Антонов у Гостомелі помічено російські автомобільні рефрижератори, які збирають тіла загиблих українських захисників. Існує імовірність, що їх видаватимуть за вбитих диверсантів в зоні ЧАЕС. Тобто, не отримавши бажаного результату від наземної військової операції та прямих переговорів, путін готовий вдатися до ядерного шантажу світової спільноти заради поступок щодо підтримки України.

Нагадаємо, що журналіст Радіо Свобода Мар’ян Кушнір постраждав через удар російських військ у Баришівці.

Читати "Моя Київщина" у Facebook