#

Кіберзлочинці на замовлення РФ зламували акаунти посадовців Київщини (ФОТО)

23.02.2021 19:00
Кіберзлочинці на замовлення РФ зламували акаунти посадовців Київщини (ФОТО)
Фото з мережі інтернет

Кібервідділ СБУ припинив діяльність хакерського угруповання, яке на замовлення з РФ зламувало месенджери, облікові записи у соцмережах та електронні скриньки посадових осіб столичного регіону

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу СБУ у Київській області

Під час слідства працівники СБУ встановили, що зловмисники через підконтрольний віртуальний сервер зламували облікові записи мобільних месенджерів і соціальних мереж низки посадовців Київщини. Одним із постраждалих виявився голова одного з районних судів області.

У СБУ розповідають, що за свої послуги хакери брали близько 3 тисяч доларів, а основною клієнтурою були громадяни РФ та вітчизняні "приватні детективи".

Під час проведення обшуків за місцями розміщення серверів у орендованому офісі та вдома в організатора у Фастівському районі Київщини правоохоронці вилучили комп’ютерне обладнання, банківські карти, зразки програмного забезпечення, що використовувались для отримання несанкціонованого доступу, – розповідають в СБУ.

Нагадаємо, що на Київщині СБУ виявила організовану групу діючих і колишніх посадовців Державної податкової служби і задокументувала їх протиправну діяльність.Читати "Моя Київщина" у Telegram