#

Київщина активно бере участь у всеукраїнському етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

04.06.2025 10:19
Київщина активно бере участь у всеукраїнському етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"
Проект "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" - це змагання серед учнів України

Триває Всеукраїнський етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги", в яких активно беруть участь команди Київської області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОДА.

У змаганнях з баскетболу з рахунком 73:32 команда "Тейваз" із Боярського академічного ліцею "Гармонія" впевнено здолала суперників з Івано-Франківської області. Хлопці показали злагоджену гру та неймовірну результативність. Уже сьогодні на них чекає наступне випробування — матч із командою із Запоріжжя.

Не менш напруженим виявився матч для "Нескорених Переяславців" з Переяслава (ліцей ім. В. Мономаха). Хлопці поступилися команді з Миколаївщини, однак тримають удар і не втрачають бойового духу. У наступному раунді їхнім суперником стане команда з Вінниччини, і юні баскетболісти налаштовані рішуче.

3 червня у Львові завершився фінал V Всеукраїнського етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з черліденгу:

Категорія "А" — дівчата з команди "Вернісаж" (Святопетрівське) отримали 4 місце.

Категорія "Б" — команда Яготинського ліцею №3 — 6 місце.

Зазначимо, раніше вісімнадцять команд Київської області вибороли перемогу в обласному етапі змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Із 1 по 16 травня майже півтори тисячі юних спортсменів і спортсменок зі 126 команд з усіх районів Київщини змагалися за честь представляти область на Всеукраїнському етапі. 

Нагадаємо, у травні стартував IV обласний етап змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед школярів

Читати "Моя Київщина" у Telegram