#

Київщина лідирує за кількістю індустріальних парків

08.03.2024 12:26
Київщина лідирує за кількістю індустріальних парків
Фото з мережі Інтернет

На Київщині зареєстровано 12 індустріальних парків, наразі це найбільша мережа по всій Україні 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

За сприяння Міністерства економіки України, КОВА та Фастівської міської ради відбувся форум "Індустріальні парки: державна підтримка та перспективи розвитку".

У форумі взяли участь представники резидентів та керуючої компаній індустріальних парків, центральних органів та обласної влади, а також місцевого самоврядування, підприємці та експерти.

Учасники обговорили потенціал Київської області до створення індустріальних парків та плани щодо розвитку цього напрямку.

Зокрема, презентували можливості індустріального парку "Фастіндастрі", який розташований у Фастові та займає 15 га. Головний інвестор спеціалізується на виробництві пакування.

В парку планується розмістити ще кілька підприємств за принципом циркулярної економіки.

Тобто відходи виробництва одного заводу будуть використовуватись як сировина для іншого. Інвестиційні плани цього індустріального парку розраховані до 2027 року.

Київщина – територія розвитку індустріальних парків та покращення інвестиційного клімату. Створюючи сприятливі умови для розвитку промисловості в Київській області, ми маємо змогу залучати інвесторів та сприяти створенню нових робочих місць та інноваційних підприємств

 – підкреслила директорка департаменту економіки КОВА Наталія Погребна.

Нагадаємо, що у Рокитному планують створити 650 робочих місць в індустріальному парку, - уряд.


Читати "Моя Київщина" у Telegram