#

Київщина та Південна Корея розпочали розробку Транспортної моделі регіону

02.03.2024 16:43
Київщина та Південна Корея розпочали розробку Транспортної моделі регіону
Фото з місця подій

Цього тижня Київщина спільно з південнокорейськими інвесторами, які  допомагають удосконалювати транспортну інфраструктуру, розпочала розробку Транспортної моделі регіону

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис начальника КОВА Руслана Кравченка.

Трохи більше чотирьох місяців тому в Києві під час спільного форуму України та Республіки Корея Київщина домовилася з південнокорейськими інвесторами про їхню допомогу в удосконаленні транспортної інфраструктури Київщини.

Вже цього тижня на Київщині приймали делегацію з Південної Кореї для напрацювання конкретних кроків з реалізації проєкту. 

Транспортна модель Київської області дозволить:

  • проаналізувати стан пошкодження транспортної інфраструктури Київщини,
  • розробити бачення та стратегію її відновлення,
  • розробити комплексні плани просторового розвитку,
  • оптимізувати транспортні потоки.

Руслан Кравченко написав:

Завдяки нашим партнерам зробимо транспортну інфраструктуру Київщини сучасною, комфортною, безпечною та економічно привабливою. Свої пропозиції максимально оперативно готові надавати райони та громади області, адже саме на місцях розуміють, що вкрай потрібно пристоличному регіону.

Голова південнокорейської делегації Лі Ми-Хіук розповів, що вражений побаченим на Київщині і здатністю навіть в умовах війни відбудовувати країну та будувати плани на майбутнє. 

Голова КОВА додав:

Підтримка на всіх етапах – це те, що пообіцяли наші партнери. Вже до кінця року, крім напрацьованої моделі, наші партнери розроблять та запропонують низку життєздатних проєктів з удосконалення транспортної інфраструктури. Допоможуть і в залученні приватних інвестицій для їх реалізації.
Сучасна та розгалужена транспортна інфраструктура – це те, що потрібно мешканцям Київщини. І йдеться не лише про комфорт, а і про безпеку.

Нагадаємо, що у 2023 році на Київщині зареєструвалося майже 14 тис. суб’єктів господарювання.

Читати "Моя Київщина" у Facebook