#

Київський рибпатруль передав ЗСУ 260 кг риби, яку вилучив у браконьєрів

28.04.2022 18:15
Київський рибпатруль передав ЗСУ 260 кг риби, яку вилучив у браконьєрів
Фото з місця події

У період із 26 по 27 квітня поточного року Київський рибпатруль проводив рейди та ловив порушників

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "Київський Рибоохоронний Патруль" у Facebook, патрулем було проведено рейди на Київському, Канівському водосховищах, річках Тетерів, Ірпінь, водоймах у Білоцерківському, Фастівському, Володарському районах.

На острові в районі с. Вишеньки Бориспільського району Київської області спільно з працівниками Управління авіації та поліції на воді виявлено сітку (70 метрів) та 144,5 кг риби (плітка, судак, щука, окунь, білизна, лящ, плоскирка, карась сріблястий).

У цьому ж місці оформлено два протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП на громадян, які пересувалися на човнах по нерестовищу.

На р. Тетерів в районах сіл Горностайпіль Вишгородського району та Богдани Вишгородського району Київської області виявлено 3 од. сіток (150 метрів), в яких знаходилось 80 кг риби лящ.

На р. Ірпінь, поблизу с. Демидів Вишгородського району Київської області знято з незаконного лову 6 од. сіток (300 метрів), в яких було 36 кг риби (карась сріблястий, лящ, щука).

Згодом у цьому ж місці зафіксовано двох порушників, які рибалили 50-метровою сіткою.

260 кг риби, яка знаходилась у сітках було  передано для споживання нашим захисникам та захисницям.

Нагадаємо, що начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов в ефірі національного телемарафону розповів, що на сьогодні поліція Київської області розслідує понад 150 проваджень за фактами крадіжок у воєнний час.

Читати "Моя Київщина" у Facebook