#

Коцюбинське повинне стати частиною Києва, - Віталій Кличко

14.07.2020 11:45
Коцюбинське повинне стати частиною Києва, - Віталій Кличко
Фото з мережі Інтернет

Мер столиці Віталій Кличко заявив, що парламент повинен приєднати Коцюбинське до столиці, оскільки це повністю задовільнить інтереси мешканців селища

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Главком".

Віталій Кличко апелює перш за все до геолокації селища, воно є своєрідним анклавом на території столиці і не має шляхів автомобільного сполучення із жодним іншим населеним пунктом. Ба більше, Коцюбинське не входить до жодного з адміністративних районів Києва і, на думку Кличка, штучно підпорядковане в сферах освіти та медицини Ірпінській міській раді.

Зважаючи на те, що мешканці Коцюбинського користуються соціальною та комунальною інфраструктурою столиці, бо фактично проживають в Києві, таке приєднання є цілком доцільним, вважає мер. До того ж, жителі селища давно виступають за приєднання Коцюбинського до Києва, а Київрада підтримала таке прагнення.

Сьогодні деякі політики намагаються лобіювати приєднання Коцюбинського до Бучанського району, що є нелогічним ані з територіальної, ані з інфраструктурної, ані з соціально-економічної токи зору, - підкреслив Кличко.

Віталій Кличко наголосив, що парламентарі при прийнятті рішення щодо долі Коцюбинського повинні керуватися виключно інтересами жителів селища, а не іншими міркуваннями та мотивами.

Зауважимо, що в лютому 2020 року громада смт Коцюбинське попросила мера столиці найближчим часом передати на розгляд Верховної Ради звернення про приєднання селища до міста.

Нагадаємо, що за даними Центру громадського здоров'я станом на 14 липня поточного року на Київщині зафіксували 3090 випадків захворювання на COVID-19.

Читати "Моя Київщина" у Telegram