#

КОДА придбає для ЗСУ 100 тактичних брендованих годинників

04.06.2024 09:55
КОДА придбає для ЗСУ 100 тактичних брендованих годинників
Фото з мережі інтернет

Київська ОДА провела тендер на подарункові годинники для військових, що мають відповідати потребам захисників, а також містити гравіювання від голови ОДА

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Київвладу".

Відповідна інформація міститься  в електронній системі публічних закупівель ProzorroЗгідно оголошення, Київська обласна державна адміністрація (ОДА) готова заплатити 185 тис. гривень за 100 багатофункціональних військових тактичних годинників у футлярі з логотипом. 

Кварцевий годинник повинен мати компас (бажано водяний), будильник, секундомір, подвійний час, кремінь для отримання відкритого вогню, термометр для вимірювання температури повітря, підсвічування, свисток для подання сигналу лиха, дві батарейки для подовження роботи в польових умовах. На задню кришку годинника гравіюванням має бути нанесений по колу напис: "ВІД ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ", а посередині кришки – герб Київщини.

На електронні торги, що сьогодні відбулися, прийшли двоє учасників. Меншу, порівняно з конкурентом, цінову пропозицію зробив "Перший український годинниковий завод "Київська Русь" – 149 тис. 990 гривень. Наразі цей учасник очікує на кваліфікацію переможця.

Нагадаємо, що Бучанська громада передала пʼять Mavic 3T для 57-мої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, яка утримує позиції біля Вовчанська.

Читати "Моя Київщина" у Facebook