"Колос" програв "Динамо" в останньому турі УПЛ

11.05.2021 12:25

Ковалівський "Колос" у 26-му турі УПЛ поступився "Динамо" з рахунком 0:3

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням  на пресслужбу ФК "Колос" Ковалівка.

У першому таймі гра проти чинних чемпіонів була рівною, хоча динамівці більше володіли м’ячем. Усе йшло до нічиєї у стартовій половині, але перед самою перервою динамівці організували красиву комбінацію і після передачі в стіночку від Караваєва у наші ворота поцілив Денис Гармаш – 0:1.

Другий тайм "Колос" розпочав досить активно, постійно шукав моменти, проте захист киян був надійним. Проте на 58-й хвилині столичні забили вдруге.

На 65-й хвилині після подачі з кутового Волинець вибив м’яч кулаками, на підбиранні був Віталій Миколенко, який гарматним пострілом відправив м’яч у нижній кут – 0:3.

За десять хвилин до фінального свистка кияни могли забити вчетверте. Спочатку впритул пробивав Циганков – врятував Волинець, а на добиванні Бєсєдін не влучив у ворота.

Фінальний свисток зафіксував перемогу «Динамо» 3:0, яке буде готуватися до Фіналу Кубку України проти "Зорі". А "Колос" фінішував на історичній для себе четвертій сходинці в турнірній таблиці сезону 2020/2021.

Також нагадаємо, що тренер "Колоса" Руслан Костишин визнав історію з дебошем футболістів у поїзді.