#

"Колос" вирвав перемогу в "Олімпіка" на останніх хвилинах

12.04.2021 17:55
Фото з мережі Інтернет

"Олімпік" поступився "Колосу" в поєдинку 21-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Домашній для донецького клубу матч відбувся у Ковалівці та завершився перемогою місцевої команди з рахунком 2:1

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "tsn.ua".

Донецький клуб вийшов вперед на 30-й хвилині - точний удар у контратаці завдав орендований у київського "Динамо" бельгійський форвард Ібрагім Каргбо.

На 57-й хвилині "Олімпік" лишився у меншості - півзахисник донеччан Гео Екра був вилучений, отримавши дві жовті картки упродовж 6 хвилин. Це був його дебютний матч за донецький клуб.

"Колос" скористався чисельною перевагою та перевернув гру. На 68-й хвилині з пенальті зрівняв рахунок Денис Костишин. А на 87-й хвилині Вадим Мілько приніс ковалівцям перемогу після подачі з кутового.

Також нагадаємо, що футболісти ковалівського "Колоса" і закарпатського "Миная" зіграли внічию у поєдинку 20-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.