#

Команду чинного мера Василькова не зареєстрували на вибори

28.09.2020 08:25
Команду чинного мера Василькова не зареєстрували на вибори
Володимир Сабадаш

У четвер, 24 вересня, очільник Василькова Володимир Сабадаш повідомив на своїй сторінці у Facebook, що його команду не зареєстрували на вибори

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Володимира Сабадаша у Facebook.

Друзі, тільки що з’ясувалося, що документи моєї команди "випадково" зникли після їх подачі до Територіальної Виборчої Комісії. А члени комісії "не знають", де вони. Боїтесь мене та моєї команди? Правильно робите. Зараз подаємо новий пакет документів, - йдеться у дописі.

Наступного дня, 25 вересня, Сабадаш повідомив, що осередок політичної партії "За майбутнє" у Васильківській ОТГ протизаконно не зареєстрували для участі у виборах.

Деякі члени ТВК спочатку знищують наші документи, а потім здійснюється напад на одного з членів моєї команди. Це "класичний" прийом банди Мосійчука-Іващенко, який використовувався у 2010 році на виборах мера. Не хочете реєструвати по закону, зареєструємось через суд, - говорить Сабадаш.

Нагадаємо, що народний депутат Микола Галушко звернувся до Президента України та заявив про вихід із фракції "Слуга народу" у Верховній Раді.

Читати "Моя Київщина" у Telegram