#

Компанія "Біофарма" винайшла дієві ліки проти "корони", - Костянтин Єфименко

14.11.2020 11:20
Компанія "Біофарма" винайшла дієві ліки проти "корони", - Костянтин Єфименко
Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 14 листопада, президент фармацевтичної компанії "Біофарма" Костянтин Єфименко повідомив, що клінічні випробування нового препарату "Біовен" для боротьби із коронавірусом завершилися

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Костянтина Єфименка у Facebook.

За його словами, клінічні дослідження було розпочато ще в травні цього року. За цей час рандомізували 66 пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, а до дослідження, які завершилися у жовтні, залучили 9 баз.

Використання Біовену в комплексі терапії пневмонії викликаної SarsCov2Covid19 у порівнянні зі стандартною терапією, дозволяє досягнути статистично достовірних переваг за наступними параметрами: скорочення летальності у чотири рази з 23,6% до 6,25%; скорочення середнього часу до настання покращення з 9 до 5 днів; скорочення часу потреби в госпіталізації в умовах стаціонару - на 3-5 днів, - каже Костянтин Єфименко.

Наразі триває 18 клінічних досліджень імуноглобуліну ("Біовену") у світі. Усі вони розпочаті глобальними міжнародними компаніями переважно у США та Західній Європі, проте "Біофарма" – перша компанія, яка розпочала клінічні дослідження і перша, яка їх завершила.

Учора, 13 листопада, "Біовен" було включено до протоколу лікування COVID-19 і я хочу подякувати Міністру охорони здоров’я Степанову М.В. і колективу Міністерства за підтримку в проведенні дослідження, - додає президент компанії.

Нагадаємо, що в мережі Інтернет почало поширюватися відео, яке закликає українців дотримувати правил карантину, адже коронавірус є дуже небезпечною хворобою.

Читати "Моя Київщина" у Telegram