#

КОВА провела третій "Діалог влади з бізнесом"

31.10.2024 09:43
КОВА провела третій "Діалог влади з бізнесом"
Фото з місця події

КОВА провела третій "Діалог влади з бізнесом" та обговорила державні програми підтримки підприємців

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Питання об'єднало майже 200 учасників. Разом з представниками Мінекономіки, центру зайнятості та податкової обговорили цілий комплекс питань. Сьогодні на Київщині реалізовуються 14 державних програм. 

Наприклад, 74 підприємства переробної галузі регіону отримали гранти за програмою "Новий рівень" майже на 360,6 млн грн.

Регулярні зустрічі з бізнесом користуються популярністю. Долучаються не лише підприємці Київщини, а і Києва, бо не завжди знаходять шлях для вирішення своїх проблем в столиці. Обговорили також ще одне проблемне питання, на яке дуже часто скаржиться бізнес. Податкова не завжди обґрунтовано відносить підприємство до ризикових та блокує рахунки. З кожним таким випадком розбиратимемося окремо, готуватимемо запити до податкової,
– додав начальник КОВА. 

Руслан Кравченко подякував бізнесу за те, що в таких складних умовах продовжують працювати, формувати нові робочі місця, сплачувати податки.

Нагадаємо, що підтримка Плану перемоги: громади Київщини звертаються до міжнародних партнерів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram