#

Ковалівський "Колос" із мінімальним рахунком програв "Ворсклі"

25.09.2021 16:20

Учора, 24 вересня, до "Колоса" приїхала футбольна команда "Ворскла", яка обіграла господарів поля

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "sport.ua".

У повідомленні розповідається, що активніше матч почали гості. Полтавчани заволоділи м'ячем і практично не віддавали його господарям. Вже на 9-й хвилині Тілль зі штрафного пробив у поперечину, а Фесюн впорався з добиванням.

Далв зауважується, що гості диктували свої умови, грали першим номером, а "Колос" намагався вибігати в швидкі контратаки.  Проте на 36-й хвилині "Ворскла" забила гол.

Після перерви "Колос" намагався реанімуватися, але, на жаль, не зміг. Рахунок у матчі залишився  0:1 на користь "Ворскли", яка зі свого боку вийшла на четверте місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, що виконуючий обов'язки головного тренера "Колоса" Сергій Кузнєцов прокоментував поразку від "Маріуполя" (1:3) у матчі 7-го туру УПЛ.