#

Кримінальний авторитет з Василькова Алоян побив жінок та намагається підкупити правоохоронців (ВІДЕО)

22.06.2024 18:52
Кримінальний авторитет з Василькова Алоян побив жінок та намагається підкупити правоохоронців (ВІДЕО)
Артак Алоян

Кримінальний авторитет та місцевий бізнесмен з Василькова Артак Алоян побив жінок-держслужбовців та намагається підкупити правоохоронців

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Інсайдер UA".

Алоян влаштовує беззаконня, мародерство та розбій у поєднанні з насильством, спрямований на державних службовців, які займаються лікуванням військових та наданням допомоги постраждалим родинам.

За наявною інформацією, 14.06.24 близько 23 години ночі на заправці ОККО у Василькові, місцевий фігурант Артак Алоян публічно вчинив жорстоке побиття жінок-держслужбовців, одна з яких займається питаннями лікування та поховання воїнів ЗСУ, а також допомогою сім'ям, які постраждали в результаті військової агресії росії. А після вчиненого зловмисник забрав мобільний телефон у однієї з постраждалих та втік.

Наразі розслідуванням такого прикрого вчинку займається Національна поліція Васильківщини, але, за повідомленнями потерпілої сторони, "старші" вже намагаються "зам'яти" цей ганебний вчинок Артака Алояна.

Нагадаємо, що детективи БЕБ викрили та припинили діяльність чотирьох нелегальних гральних закладів у Вишгороді, Василькові та Бородянці.


Читати "Моя Київщина" у Facebook