Ліцеїсти з Київщини успішно представили свій заклад на чемпіонаті України з плавання
У Львові відбувся літній чемпіонат України з плавання серед кадетів, який зібрав найсильніших юних спортсменів з усієї країни
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Білоцерківської МТГ.
Ліцеїсти Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту гідно представили заклад та показали високі результати і справжній командний дух
Рената Добровольська стала дворазовою чемпіонкою України, виборовши золоті нагороди на дистанціях 100м та 200 м вільним стилем
Також спортсменка здобула:
- 1 місце у багатоборстві (вільний стиль)
- 3 місце у багатоборстві (на спині)
У складі збірної команди Київської області: Рената Добровольська, Богдан Осіпов та Роман Балабан вибороли срібні нагороди:
- естафета 4×50 м вільним стилем
- естафета 4×50 м комбінована
Катерина Дзяйло показала конкурентні результати у багатоборстві (вільний спринт) серед дівчат
Щиро вітаємо спортсменів та наставників — Олександра Лавренюка та Олену Лавренюк!
Бажаємо нових досягнень, яскравих стартів і подальших перемог на спортивній арені України!,
- зазначили в управлінні молоді та спорту.
Нагадаємо, що новий рекорд і чемпіонський титул: успіх легкоатлетки з Київщини.
Читати "Моя Київщина" у Facebook