#

Ліцеїсти з Київщини успішно представили свій заклад на чемпіонаті України з плавання

24.06.2026 18:56
Ліцеїсти з Київщини успішно представили свій заклад на чемпіонаті України з плавання
У Львові відбувся літній чемпіонат України з плавання серед кадетів, який зібрав найсильніших юних спортсменів з усієї країни

У Львові відбувся літній чемпіонат України з плавання серед кадетів, який зібрав найсильніших юних спортсменів з усієї країни

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Білоцерківської МТГ.

Ліцеїсти Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту гідно представили заклад та показали високі результати і справжній командний дух

Рената Добровольська стала дворазовою чемпіонкою України, виборовши золоті нагороди на дистанціях 100м та 200 м вільним стилем

Також спортсменка здобула:

  •  1 місце у багатоборстві (вільний стиль)
  •  3 місце у багатоборстві (на спині)

 У складі збірної команди Київської області: Рената Добровольська, Богдан Осіпов та Роман Балабан вибороли срібні нагороди:

  •   естафета 4×50 м вільним стилем
  •   естафета 4×50 м комбінована

 Катерина Дзяйло показала конкурентні результати у багатоборстві (вільний спринт) серед дівчат

Щиро вітаємо спортсменів та наставників — Олександра Лавренюка та Олену Лавренюк!
Бажаємо нових досягнень, яскравих стартів і подальших перемог на спортивній арені України!,

- зазначили в управлінні молоді та спорту.

Нагадаємо, що новий рекорд і чемпіонський титул: успіх легкоатлетки з Київщини.

Читати "Моя Київщина" у Facebook