#

Лідеркою команди "Слуги народу" в Ірпені стала піарниця скандального забудовника Мирончука

25.09.2020 22:25
Лідеркою команди "Слуги народу" в Ірпені стала піарниця скандального забудовника Мирончука
Зоряна Міронішена

Забудовнику Антону Мирончуку – прихвостню колишнього народного депутата Ярослава Москаленка, який зараз веде до влади партію "За майбутнє", вдалося просунути в список "Слуги народу" Зоряну Міронішену

Про це стало відомо інформаційному порталу "Моя Київщина" після представлення команди президента в місті Ірпінь.

Сьогодні, 25 вересня, у місті Ірпінь голова Київського обласного осередку партії "Слуга народу" Олександр Дубінський представив команду, яку збирається привести до влади. Претендентом на посаду міського голови став Максим Нельзін – нотаріус, якого називають донором виборчої кампанії колишнього міського голови Володимира Карплюка.

Першим номером у списку партії до міської ради стала Зоряна Міронішена – піарниця компанії "Орлан Інвест-Груп", засновником якої виступає Антон Мирончук. Наразі відомо, що компанія призупинила зведення багатоповерхівок у місті. На зустрічі з виборцями піднімалося питання протидії свавіллю забудовника Мирончука, адже інвестори стали фактично заручниками ситуації.

За інформацією видання "Моя Київщина", включення Зоряни Міронішеної першим номером до списку партії "Слова народу" коштувало Мирончуку кругленької суми грошей. Активісти переконані, що там чином забудовник може гарантувати собі в подальшому безперешкодне виділення землі та продовження тотальної забудови міста. Наразі Міронішена є головним редактором видання "Ірпінський вісник", який донедавна працював на рейтинг команди Карплюка.

Зауважимо, що кандидат на посаду міського голови Нельзін згарячу сказав, що планує ввести мораторій багатоповерхову забудову.

Нагадаємо, що скандальний довгобуд Антона Мирончука в місті Ірпінь продають через систему "СЕТАМ".

Читати "Моя Київщина" у Facebook