Лікарка з 12-річним досвідом стала новою завідувачкою Гостомельської амбулаторії
У медичному закладі Гостомеля визначили нового керівника. Завідувачкою амбулаторії стала лікарка Олександра Паращенко, яка, за інформацією Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги, добре знає роботу первинної ланки та потреби пацієнтів
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги.
У Гостомельській амбулаторії Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги обрали нову завідувачку. За результатами конкурсного відбору цю посаду обійме лікарка Олександра Паращенко.
Офіційно до виконання обов’язків нова керівниця приступить із липня 2026 року.
В установі зазначили, що Олександра Паращенко має 12-річний досвід роботи у медицині, добре знає специфіку первинної ланки, потреби пацієнтів та роботу колективу амбулаторії.
Олександра Борисівна послідовно працювала, брала на себе відповідальність і доводила результатом, що готова до нового етапу,
— зазначили у центрі.
Додамо, Гостомельська амбулаторія входить до структури КНП "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради. Центр об’єднує мережу амбулаторій у Ірпені, Гостомелі, Ворзелі та інших населених пунктах громади й надає послуги первинної медичної допомоги.
Гостомельська амбулаторія працює як заклад загальної практики — сімейної медицини та розташована у Гостомелі на вулиці Свято-Покровській. У закладі також реалізують проєкти з розвитку медичної інфраструктури — зокрема, раніше там встановили сонячну електростанцію для підвищення енергонезалежності амбулаторії.
Новій завідувачці належить продовжити роботу із забезпечення доступності та якості первинної медичної допомоги для мешканців Гостомеля.
Читати "Моя Київщина" у Telegram