#

Логопеди Яготинщини вдосконалюють свою професійну майстерність

20.04.2021 09:22
Логопеди Яготинщини вдосконалюють свою професійну майстерність
Фото з місця події

У четвер, 15 квітня, директорка Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Миненок провела онлайн засідання професійної спільноти вчителів-логопедів дитсадків

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Яготинської міської ради.

Розповідається, щозасідання було на тему: "Удосконалення синтаксичної сторони мовлення на логопедичному занятті".

Далі говориться, що презентаційний блок засідання розпочала Оксана Миненок, яка обґрунтувала тему та мету зібрання та наголосила про особливий зміст логопедичної роботи з дітьми відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти та вимог корекційних програм. Особливу увагу звернула жінка на використання різних методів і форм під час освітньої діяльності з дітьми, які мають вади мовлення. З досвідом роботи щодо взаємодії вчителя – логопеда та практичного психолога в логопедичній групі  ДНЗ №2 «Дюймовочка» учасників ознайомила завідуюча закладу Світлана Миколаівна Сідак.

Під час практичного блоку вчителі-логопеди закладів дошкільної освіти переглянули презентацію інтегрованого логопедичного заняття "Весну ми зустрічаємо" для дітей старшої групи.

Також учасники засідання під час "круглого столу" обговорили проблему гнучкого використання традиційних та нетрадиційних методів корекційної роботи з дітьми дошкільного віку. Вчитель-логопед ДНЗ№2 "Дюймовочка" Світлана Сідак поділилася досвідом роботи з колегами з теми: "Організація корекційної роботи в закладі дошкільної освіти з дітьми".

На завершення Оксана Миненок ознайомила педагогів з новинками методичної літератури та підвела підсумки. В ході засідання учасниками засідання прийняті методичні рекомендації з даної проблеми.

Нагадаємо, що 13 квітня у місті Яготин Бориспільського району невідомі особи навмисне пошкодили основний та резервний канали зв'язку інтернет-провайдера Кристал Телеком.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: