Людмила Даниліна принесла Київщині бронзову нагороду міжнародних змагань з пара легкої атлетики
Представниця Київщини Людмила Даниліна виборола бронзову медаль на міжнародному турнірі серії Гран-прі з пара легкої атлетики, який відбувся у Тунісі. Спортсменка успішно виступила на дистанції 1500 метрів у класі Т20
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.
У змаганнях взяли участь 484 спортсмени з 58 країн світу. Вихованка Київського регіонального центру "Інваспорт" продемонструвала високий результат у бігу на дистанції 1500 метрів у класі Т20, здобувши третє місце.
Бронзова медаль Людмили Даниліної стала черговим успіхом української команди на міжнародній арені. За підсумками турніру збірна України посіла перше місце у загальнокомандному заліку, виборовши 29 нагород.
До скарбнички національної команди увійшли:
- 15 золотих медалей;
- 7 срібних нагород;
- 7 бронзових медалей.
Успішний виступ українських пара легкоатлетів вкотре продемонстрував високий рівень підготовки спортсменів та їхню конкурентність на світовій арені.
Читати "Моя Київщина" у Facebook