#

Макарівська громада попрощається із полеглим захисником

15.05.2024 15:25
Макарівська громада попрощається із полеглим захисником
Денис Колєснік

7 травня 2024 р. у бою на Харківському напрямку загинув воїн з Макарівського району, солдат в/ч А4355 Денис Колєснік

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Макарівського міського голови Вадима Токаря. 

Народився Денис Колєснік у 1993 р. Став на захист України у березні 2024 р. Був стрільцем-помічником гранотометника 4-го аеромобільного відділення охорони 1-го аеромобільного взводу 11 аеромобільної роти 3-го аеромобільного батальйону в/ч А4355. Чесно і сміливо виконував всі бойові завдання. Віддав життя за наш спокій, залишивши в глибокому горі родину.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 16 травня: об 11:50 траурний кортеж вирушить вул. Б. Хмельницького (Макарів); о 12.00 – чин прощання на площі біля пам’ятника Т. Шевченку (Макарів); о 12.30 траурний кортеж вирушить через Макарів (вул. Димитрія Ростовського, Ярослава Мудрого) Фасівочку, Калинівку, Фасову, Пашківку; о 13.30 – чин прощання біля рідної хати за адресою вул. Калинова, 14 (с. Пашківка). 

Вічна пам’ять та доземний уклін захиснику. Висловлюю щирі співчуття рідним Воїна. Прохання зробити "живий коридор", щоб гідно вшанувати Захисника і навколішках провести Героя останнім шляхом!

закликав Макарівський голова.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 10 травня, у Ржищеві урочисто відкрили Алею пам’яті захисників, що загинули за незалежність України.

Читати "Моя Київщина" у Facebook