#

Мережа АЗС "Авантаж 7" домоглася через суд відновлення роботи на Київщині

15.11.2023 15:00
Мережа АЗС "Авантаж 7" домоглася через суд відновлення роботи на Київщині
Фото з мережі Інтернет

Вінницький окружний адміністративний суд зупинив дію розпорядження київського обласного управління Державної податкової служби, через яке нещодавно були закриті всі заправки "Авантаж 7" у Київській області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Вінницького окружного адміністративного суду.

ТОВ "Авантаж 7" оскаржило розпорядження податкової служби, одночасно подавши заяву про забезпечення позову з проханням призупинити цей документ.

В обґрунтування заяви представник компанії послався на те, що анулювання ліцензій призводить до зупинення господарської діяльності підприємства, що тягне за собою втрату прибутку, неможливість виплатити заробітну плату персоналу та введення простою.

Заявлені "Авантажем" заходи забезпечення позову є співмірними предмету адміністративного позову, але суд визнав їх обґрунтованими: зупинка роботи заправок зможе ускладнити або взагалі унеможливити відновлення господарської діяльності у випадку ухвалення позитивного рішення суду.

У компанії заявили, що наразі всі станції АЗС у столичному регіоні працюють. 

На початку листопада мережа автомобільних заправних станцій "Авантаж 7" припинила роботу на території Київської області через претензії з боку Державної податкової служби.

Раніше у компанії казали, що, на її думку, податківці карають мережу за низьку ціну.

У червні голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань економічної безпеки Ярослав Железняк повідомив, що у Державної податкової служби є претензії до сплати податків трьома мережами: БРСМ, Мотто та Авантаж 7.

Нагадаємо, що детективи БЕБ у Київській області викрили 5 АЗС, які продавали фальсифіковане пальне.

Читати "Моя Київщина" у Telegram