#

Мешканці Боярки жаліються на свавілля Київоблгазу

18.08.2021 20:55
Мешканці Боярки жаліються на свавілля Київоблгазу
Фото з мережі Інтернет

Мешканка Боярки написала у соцмережі, що до приватного будинку її батьків, що по вулиці Сагайдачного, увірвалася бригада в формі Київоблгазу та перекрила газ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку Helena Kozhemyaka у Facebook.

Олена Кожем’яка також розповіла деталі інценденту:

Ефектно, голосно, із сиреною на машині з мигалками! Приїхали і почали барабанити в хвіртку, загнав в шок батьків, добропорядних пенсіонерів.

За її словами, бригада приїхала та повідомила, що у будинку батьків витік газу, тому терміново потрібно перекривати подачу топлива. Вона додала, що працівники у формі Київоблгазу, залякавши батьків і діючи дуже швидко, поки не пройшов стан афекту від їх появи, опломбували лічильник газу і поїхали. Після цього співробітники компанії склали акт і повідомили, що далі  потрібно чекати аварійну службу.

Проте в аварійній службі про цей випадок ніхто не чув, а в інших інстанціях запевнили, що "молодчики" виконують план по відключенню, а така ситуація виникає не в перше.

У дописі зазначається, що літні люди справно оплачують квитанції, але нещодавно прийшов рахунок з боргом в 4 тис грн за коефіцієнт використання газу з 2015-2018 року. При цьому в Київоблгазі стверджували, що перерахунок можна не сплачувати, бо "вийшов новий закон і ці борги зі всіх спишуть".

Виявилося, що через несплату цього коефіцієнту був опломбований газ. Мешканка Боярки підсумувала:

Додзвониться на гарячу лінію Київоблгазу нереально! Хто стикався з подібною ситуацією, що робити?

Нагадаємо, що родина підприємців із Васильківщини здійснила неодноразове самовільне втручання у роботу газового обладнання.

Немає опису світлини.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: