#

Мільярдер Косюк розповів про допомогу підприємцям Київщини (ФОТО)

25.05.2024 12:31
Мільярдер Косюк розповів про допомогу підприємцям Київщини (ФОТО)
Фото з місця події

Мільярдер Косюк розповів про допомогу бізнесу Київщини під час форуму для малих підприємців та представників громад 17 травня в  Києві

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Хронікерс".

Бізнес-форум національної ідентичності "ЧАС ДІЯТИ.UA" відвідали понад 300 підприємців та представників громад. Мета його – надати майданчик для малого та великого бізнесу для обміну досвідом.

Тільки за два роки великої війни в Україні відкрились майже два мільйони нових ФОПів і більше ніж мільйон компаній. При цьому новостворених бізнесів в п’ять разів більше, ніж тих, які закрилися. Але водночас часто підприємці не знають, як залучати кредитні кошти, шукати програми співфінансування тощо. Тому компанія МХП та фонд "МХП-Громаді" вирішили організувати цей форум.

Під час першого дня роботи форуму взяли участь і стали спікерами засновник та СЕО компанії MHP Юрій Косюк, виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір, начальник  Київської ОВА Руслан Кравченко, представники громадських організацій, діячі культури та мистецтва.

За словами директорки БФ “МХП-Громаді” Тетяни Волочай, форум – це такий собі майданчик для обміну досвідом різних цільових аудиторій, здебільшого громад. На форму присутні і партнери соціальних ініціатив компанії, і підприємці, які отримували грантову підтримку, і представники громад, і представники держави та великий бізнес.

Юрій Косюк розповів:

Моя головна порада всім підприємцям: зробіть вашу команду вашим персональним пріоритетом.  Будьте поряд з командою і в найважчі часи, і коли ви на підйомі, знайте настрої команди, думки людей, підтримуйте, нагороджуйте кращих, навчайте. Не буває маленьких команд. Якщо з вами працює хоча б одна людина – це вже команда, а отже – велика сила.

Нагадаємо, що у Бучі відбувся форум підприємців з питань безбар'єрності.


Читати "Моя Київщина" у Facebook