#

Мільярдера Мазепу затримано через махінації із землею на Вишгородщині

19.01.2024 12:00
Мільярдера Мазепу затримано через махінації із землею на Вишгородщині
Ігор Мазепа

Учора, 18 січня, ДБР затримало українського бізнесмена, засновника інвестиційної компанії Concorde Capital Ігоря Мазепу під час проходження україно-польського кордону.через махінації із землею на Вишгородщині

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на видання "Економічна правда".

Джерело в правоохоронних органах повідомило виданню, що у справі проти Мазепи присутній російський слід.

Видання NV з посиланням на власні джерела також зазначало, що ДБР проводило 18 січня обшуки в офісі Concorde Capital. А справа пов’язана із отриманням права на землю для будівництва котеджного містечка преміум-класу Goodlife Park у Вишгородському районі на Київщині.

КМ Goodlife Park побудоване у 2013 році, має площу 40 га, яхт-клуб, міні-готель, ресторан, дитячий парк, спортивні майданчики та фітнес-центр.

Пізніше адвокати бізнесмена Мазепи заявили, що під час обшуків силовики вибили двері бізнес-центру.

При цьому, обшуки в компанії проводяться без ухвали суду, забирають всі документи, які не стосуються справи, а пов'язані з усіма напрямками бізнес-активності Ігоря Мазепи. Вилучено особисті речі співробітників, які працюють в інших проєктах.

Силовики без ухвали суду провели обшук автомобіля. Так само й інші слідчі дії було проведено без допуску до них адвоката, хоча останній прибув на місце подій. Також проводяться обшуки в помешканнях співробітників компанії, і також без ухвали суду. Вилучаються особисті речі, гроші

- додали вони.

Адвокати бізнесмена наголосили, що їхній клієнт часто виїжджав за кордон у робочих відрядженнях.

Також юристи підтвердили, що саме кримінальне провадження стосується зведення нерухомості (котеджних містечок) ще у 2013 році:

Ми повʼязуємо такі дії ДБР з позицією Ігоря Мазепи стосовно тиску силовиків на бізнес, зокрема у корпоративному спорі щодо Майницького родовища за участю інвест-банкіра.

Згодом адвокати затриманого співробітниками ДБР бізнесмена заявили, що він прямував на Всесвітній економічний форум у Давосі.

Нагадаємо, що скандальні Гринкевичі виявилися власниками значних земельних ділянок на Вишгородщині.

Читати "Моя Київщина" у Facebook