Міськрада Білої Церкви посилила цифрову комунікацію з громадою у 2025 році
Мешканці громади отримали ширші онлайн-можливості та зручні інструменти для взаємодії з міською радою, а також оперативні повідомлення й відкритий доступ до інформації про діяльність влади
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на рішення Білоцерківської міської ради.
Упродовж 2025 року управління комунікації та цифрової політики БМР активно забезпечувало інформування громади про роботу органів місцевого самоврядування. На офіційному вебсайті міськради оприлюднили понад 450 новин і 326 оголошень. У соціальних мережах та Telegram-каналі опубліковано більш як 4,4 тисячі матеріалів, зокрема про події в місті, звернення міського голови та діяльність структурних підрозділів.
Значну увагу приділяли вшануванню пам’яті полеглих захисників України: опубліковано 270 повідомлень про хвилину мовчання та 128 — про прощання з Героями громади. Оперативно інформували й про безпекову ситуацію — повітряні тривоги оголошували 1927 разів, ще 573 повідомлення стосувалися їх відбою.
Паралельно управління розвивало цифрову інфраструктуру громади. Зокрема, забезпечено стабільну роботу системи електронного документообігу, оновлено комп’ютерну техніку, розширено функціонал онлайн-голосування «Голос» та створено електронний меморіал загиблих мешканців. Для якісного інформування під час заходів у великій залі виконкому встановили LED-екран і сучасну акустичну систему.
Також у 2025 році фахівці підрозділу підготували близько 230 відеоматеріалів про діяльність міської ради та комунальних установ, організували пресконференції й прямі трансляції, поширювали поради з безпеки та актуальні новини громади.
Як зазначила начальниця управління Інна Мазурук, реалізація цих проєктів допомагає мешканцям оперативно отримувати важливу інформацію та долучатися до життя громади через онлайн-звернення й опитування.
Читати "Моя Київщина" у Facebook