#

На Білоцерківщині два підлітки опинилися у лікарні після ДТП

17.08.2025 09:18
На Білоцерківщині два підлітки опинилися у лікарні після ДТП
У ДТП на Білоцерківщині постраждали два підлітки

Правоохоронці Київщини розслідують аварію в Білоцерківській громаді, у якій постраждали двоє неповнолітніх

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з покликанням на поліцію Київщини.

Дорожньо-транспортна подія сталась на одній з вулиць села Дрозди.

Поліцейські, які працювали на місці події попередньо встановили, що 14-річний кермувальник мопеда виїжджав з другорядної дороги на головну. Хлопець здійснив зіткнення з 64-річним водієм мікроавтобуса Volkswagen, що рухався головною дорогою. Внаслідок аварії постраждав 14-річний кермувальник двоколісного транспорту та його 15-річний пасажир. З тілесними ушкодженнями їх ушпиталили медики.

Слідчі Білоцерківського районного управління поліції розпочали кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, особою яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, що 14 серпня о 10:06 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селищі Савинці.

Читати "Моя Київщина" у Telegram