#

На Білоцерківщині прокуратурою повернуто 115 га землі

03.07.2020 17:03
На Білоцерківщині прокуратурою повернуто 115 га землі
Фото з мережі Інтернет

За позовом органів прокуратури Київської області державі повернуто земельні ділянки в адміністративних межах Храпачівської сільської ради Білоцерківського району площею понад 115 га вартістю майже 42 млн грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Прокуратура Київської області" у Facebook. 

Так, рішенням Господарського суду Київської області задоволено позов Білоцерківської місцевої прокуратури в інтересах держави про визнання недійсними і скасування наказів Головного управлінням Держземагентства у Київській області та договорів оренди земельних ділянок.

Прокуратурою встановлено, що наказами Держземагентства, всупереч вимогам Земельного кодексу України та Закону України "Про фермерське господарство", громадянину надано в оренду спірні земельні ділянки для ведення фермерського господарства в обхід процедури земельних торгів. Крім того, з’ясовано, що фізична особа, немаючи наміру використовувати землю в цілях, передбачених чинним законодавством, в цей же день, після укладення договорів оренди, передала її в суборенду іншій юридичній особі.

Прокуратура Київщини і надалі продовжує вживати заходи представницького характеру щодо повернення державі землі.

Нагадаємо, що суд виніс вирок 21-річній жительці Білої Церкви, яка кілька місяців тому викинула свою новонароджену донечку через вікно квартири, розташованої на сьомому поверсі. 

Читати "Моя Київщина" у Telegram