#

На Бориспільщині землі водного фонду незаконно передали у приватну власність

02.07.2020 08:40
На Бориспільщині землі водного фонду незаконно передали у приватну власність
Фото з мережі Інтернет

В адміністративних межах Гнідинської сільської ради Бориспільського району було передано у приватну власність землі, які знаходилися у володінні водного фонду

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

Встановлено, що наказами Головного управління Держгеокадастру у Київській області в приватну власність фізичних осіб відведено земельні ділянки площею понад 3 га для індивідуального садівництва за рахунок земель водного фонду. В подальшому, особи оформили право приватної власності на вказані землі.

Однак, відведення земель відбулося з порушенням вимог земельного та водного законодавства, оскільки зазначені землі знаходяться в заплавній частині річки Дніпро та накладаються на землі водного фонду, а саме на 100 метрову прибережну захисну смугу.

Реагуючи на виявлені порушення, місцева прокуратура скерувала до суду позовні заяви з метою повернення земель, незаконно вилучених зі складу водного фонду, до державної власності.

Нагадаємо, що 27 червня у селі Гора Бориспільського району сталася пожежа на горищі приватного житлового будинку, унаслідок якої загинув папуга.

Читати "Моя Київщина" у Telegram