На Бучанщині затримали водія під наркотиками і зі зброєю

Патрульні села Чайки виявили водія з ознаками сп'яніння та знайшли в нього холодну зброю
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на канал "Патрульна поліція Київської області".
Близько 1-ї години ночі на вулиці Антонова інспектори зупинили авто Mazda 6. У 21-річного керманича були явні ознаки наркотичного сп‘яніння, однак він відмовився проходити огляд на стан сп‘яніння у медичному закладі.
Чоловік сам зізнався у вживанні наркотичних речовин, а коли справа дійшла до перевірки документів, занервував ще сильніше. Тож інспектори вирішили провести поверхневу перевірку та виявили предмет, схожий на холодну зброю, а саме на кастет.
Охоронці порядку склали на водія протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп‘яніння) КУпАП та відсторонили чоловіка від керування. На місце події викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин цієї справи.