#

На Фастівщині відбулося рейдерське захоплення земель заповідника (ФОТО)

20.04.2021 18:10
На Фастівщині відбулося рейдерське захоплення земель заповідника (ФОТО)
Фото з мережі інтернет

ДП "Фастівське лісове господарство" повідомило про рейдерське захоплення земель лісового фонду

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "ДП "Фастівський лісгосп" у Facebook.

Про подію написали на сторінці держпідприємства у Facebook, але наразі допис видалено.

За інформацією лісгоспу, захоплення відбулося Товариством з обмеженою відповідальністю "ОЛГРАУНД", засновником якого є Балацька Світлана Іванівна. Незважаючи на встановлені КМУ обмеження Заповідного фонду держави, 27.03.2021 року відбулося захоплення ділянок заповідника площею 300 га, 477, 5 га, 100 га та 167, 5 га.

Зважаючи, що відділ Держгеокадастру у Фастівському районі систематично моніторить усі землі лісгоспу та приймає участь у судових справах щодо земель, Фастівський лісгосп заявив про активну участь цього органу у перереєстрації зазначених земель на "ОЛГРАУНД". Публічна кадастрова карта відображає, що реєстратором виступила Ковальська Л. І.

У лісгоспі заявили, що, відповідно до Витягу з державного реєстру речових правна нерухоме майно, до оборудки причетний приватний нотаріус Васильківського нотаріального округу Бобков Олександр Вікторович.

Даний злочин був задокументований СБУ 6 квітня 2021 року. У  лісгоспі повідомляють, що державі завдано збитків у особливо великих розмірах.

Нагадаємо, що з лісової зони уздовж траси Фастів-Бишів працівники лісництва вивезли понад дві тонни сміття.Читати "Моя Київщина" у Telegram