#

На Київщині чоловік отримав підозру у вчиненні сексуального насильства: він намагався згвалтувати 8-річну дівчинку

17.06.2026 13:40
На Київщині чоловік отримав підозру у вчиненні сексуального насильства: він намагався згвалтувати 8-річну дівчинку
Мешканця Київщини підозрюють у спробі згвалтування дитини

Прокуратура Київщини повідомила про підозру чоловіку, який увірвався вночі до дитячої кімнати та намагався зґвалтувати 8-річну дівчинку. Подія сталася у Бучі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу прокуратури Київщини. 

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Бучанської окружної прокуратури 38-річному чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні сексуального насильства (ч.4 ст. 153 Кримінального кодексу України) та незаконного проникнення до житла (ч.1 ст. 162 КК України).

14 червня близько третьої години ночі чоловік побачив відчинене вікно в квартирі на першому поверсі та вирішив проникнути всередину. Розірвавши москітну сітку, підозрюваний опинився в дитячій кімнаті, де спала 8-річна дівчинка. Там він почав торкатися статевих органів дитини. Дівчинка почала кричати. Почувши галас доньки, до кімнати прибігла мати, після чого чоловік вистрибнув та втік.

Правоохоронці оперативно встановили місцеперебування та затримали 38-річного чоловіка в порядку ст. 208 КПК України. Прокуратура подала клопотання до суду щодо обрання чоловіку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. 
Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що за публічного обвинувачення керівника Бучанської окружної прокуратури Костянтина Шведчикова Ірпінський міський суд визнав винним 46-річного жителя Бучанського району у вчиненні особливо тяжких злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітньої дитини.

Читати "Моя Київщина" у Telegram