#

На Київщині до Дня Незалежності відзначили правоохоронців за мужність і службу

26.08.2026 10:41
На Київщині до Дня Незалежності відзначили правоохоронців за мужність і службу
Поліцейські Київщини отримали державні та відомчі нагороди

До Дня Незалежності України особовий склад поліції Київської області відзначили за сумлінну службу, мужність та відданість. Серед нагороджених — троє поліцейських Фастівського районного управління, які брали участь у затриманні озброєного злочинця, підозрюваного у вбивстві військового та цивільної жінки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис очільника поліції Київщини Андрія Рубеля. 

До Дня Незалежності України начальник поліції Київщини Андрій Рубель відзначив державними та відомчими нагородами правоохоронців області. Він наголосив, що за кожною відзнакою стоять врятовані життя, небезпечні виїзди, безсонні ночі та відповідальність за безпеку людей.

Окремо чергові спеціальні звання присвоїли трьом працівникам Фастівського районного управління поліції. Правоохоронці проявили мужність і відвагу під час затримання озброєного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві військовослужбовця та цивільної жінки.

Андрій Рубель також висловив подяку поліцейським за службу та їхнім родинам — за підтримку й очікування близьких, які щодня виконують свої обов’язки в умовах війни.

Незалежність творять люди,

— зазначив начальник поліції Київщини, наголосивши, що правоохоронці й надалі працюватимуть задля безпеки мешканців області та наближення перемоги України.

Нагадаємо, що у Броварах з нагоди Дня Незалежності України відзначили мешканців громади за професіоналізм, відповідальність, активну роботу та внесок у спільну справу.

Читати "Моя Київщина" у Facebook