#

На Київщині іноземець продавав фальсифіковані медичні препарати на основі допінгу (ФОТО)

15.04.2021 20:15
На Київщині іноземець продавав фальсифіковані медичні препарати на основі допінгу (ФОТО)
Фото з місця події

Іноземець разом із трьома українцями на території Київщини виготовляв та продавав фальсифіковані медичні препарати

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу прокуратури Київської області.

Зауважується, що іноземець, спільно з трьома громадянами України, організував на території столичного регіону виготовлення фальсифікованих лікарських засобів, у тому числі із вмістом сильнодіючих речовин для їх подальшого збуту на території нашої країни, країн ЄС та Великобританії.  Компоненти для виготовлення та продажу фальсифікованих медзасобів він замовляв в країнах Західної Європи та Східної Азії.

"Товар" отримував через сервіси міжнародного поштового зв’язку. Свою продукцію фігуранти реалізовували через мережу спеціалізованих інтернет-ресурсів і доправляли товар замовникам через кур'єрів.

Робив іноземець препарати на основі метандієнону, який ще має назву - допінг.

Під час санкціонованих обшуків, правоохоронці виявили та вилучили у помешканні фігуранта банківські картки, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності, майже 500 кілограмів сировини для виготовлення лікарського фальсифікату, а також підроблені голограми та пристрої для фасування і пломбування медпрепаратів. Вилучені предмети та речовини направлені на експертизу.

За попередніми оцінками вартість виявленої продукції на "чорному ринку" становить близько одного мільйона гривень.

Наразі вирішується питання щодо оголошення підприємливому киянину про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводились прокурорами спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у м. Києві та Київській області.

Нагадаємо, що у Трипіллі нелюди розкидують бутерброди з ковбасою, начинені отруйним зерно.Читати "Моя Київщина" у Facebook