#

На Київщині міські голови підтримали ініціативу Зеленського щодо питання постачання тепла

10.02.2021 14:30
На Київщині міські голови підтримали ініціативу Зеленського щодо питання постачання тепла
Фото з місця події

Учора, 9 лютого, було підписано меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води в будинки жителів України

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Київської ОДА, це розповів голова облдержадміністрації Василь Володін під час брифінгу.

Очільник області уточнив, що підписання документу відбулось зранку. Підписантом від Київщини виступив Анатолій Федорук. Останній  є головою правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України.

Документ регулює низку проблемних моментів, які раніше виникали в сфері надання комунальних послуг. Саме тому підписання цього меморандуму є дуже важливою подією як для пересічних жителів області, так і для представників підприємств теплопостачання, - наголосив Василь Володін.

Відповідно в меморандумі було зафіксовано, що до кінця цього опалювального сезону в домівки людей буде безперебійно подаватись опалення. Щоб забезпечити це, підприємства теплопостачання гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла. Окрім цього, для них передбачили відтермінування оплати за природний газ, а також компенсацію різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованої в тарифах за тепло.

Ще один важливий момент. У меморандумі задекларовано, що вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки впродовж опалювального сезону 2020-2021 років не зміниться. Це означає, що жителі Київщини будуть взимку мати якісні комунальні послуги без зайвого навантаження на свої сімейні бюджети, – наголосив Василь Володін.

Зі свого боку міські голови Бучі та Обухова, які взяли участь в зустрічі з журналістами, зазначили, що підписанню меморандуму передувала складна робота. Над документом працювали кілька сторін, тому в ньому комплексно враховані найефективніші напрацювання як держави, так і органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що 9 лютого на Київщині COVID-19 зареєстрували у 10 дітей та 141 дорослого.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: