#

На Київщині на дороги державного значення висипали майже 700 тонн піщано-сольової суміші

15.12.2020 12:40
На Київщині на дороги державного значення висипали майже 700 тонн піщано-сольової суміші
Фото з мережі Інтернет

Учора, 14 грудня, для уникнення небезпеки руху через негоду на Київщині дороги загального користування та місцевого значення посипали піщано-сольовими сумішами

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Київської ОДА, Василь Володін розповів, що на дороги загального користування державного значення Київщини  впродовж минулої доби висипали 671 тонну піщано-сольової суміші, а на дороги місцевого значення – ще понад 1200 тонн.

Дорожники продовжують обробку доріг. Від цього залежить безпека та здоров’я наших жителів, тому прошу їх і надалі оперативно реагувати за зміни погодних умов та вчасно забезпечувати безпеку руху шляхами області, – наголосив Василь Володін.

Згідно з даними департаменту регіонального розвитку ОДА, упродовж минулої доби для обробки дорігзадіяли 96 одиниць спецтехніки.

Заувається, що у разі необхідності кількість кобмінованих машин і навантажувачів збільшать. При цьому планується використання і техніки сільськогосподарського призначення. Відповідне доручення очільник Київщини дав дорожникам наприкінці минулого тижня.

Наразі всі автошляхи на території регіону відкриті для проїзду. Ускладнення в русі не зафіксовані.

Нагадаємо, що 12 грудня зранку в селищі Клавдієво-Тарасове карета швидкої допомоги потрапила в яму і не змогла самостійно звідти вибратись.

Читати "Моя Київщина" у Facebook