#

На Київщині притягнуть до відповідальності банду на чолі зі "смотрящим по Лук’янівському СІЗО"

20.01.2021 11:00
На Київщині притягнуть до відповідальності банду на чолі зі "смотрящим по Лук’янівському СІЗО"
Фото з мережі Інтернет

Київська обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно керівника та п’яти учасників озброєної банди, які займались розбійними нападами на підприємства, установи, організації та пересічних громадян, а також крадіжками чужого майна

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

За даними слідства, очолював банду раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини 35-річний мешканець Броварів, який у кримінальних колах позіціонував себе як "смотрящий по Лук’янівському СІЗО".

Звільнившись, останній не став на шлях виправлення, а організував нову банду, з метою здійснення нападів на громадян, підприємства, установи, організації.

До відбору кандидатів у члени банди, "смотрящий" підходив ретельно та враховував особисті якості кандидатів – схильність до вчинення корисливих злочинів із застосуванням насильства, умови та спосіб їх життя, фізичний стан, зв’язки, здатність до підпорядкування, тощо.

Таким чином, до складу вказаного угруповання, на рахунку якого  9 епізодів злочинної діяльності, окрім організатора входило ще п’ятеро осіб.

Наразі досудове слідство у вказаному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, що Київська обласна прокуратура повідомила про підозру завідувачу сектору державного ринкового нагляду – старшому державному інспектору з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу Державної екологічної інспекції за фактом отримання хабаря.

Читати "Моя Київщина" у Telegram