#

На Київщині школярі вчитимуться до 31 травня

15.03.2024 13:12
На Київщині школярі вчитимуться до 31 травня
Фото з мережі Інтернет

Навчальні заняття у школах Київської області завершаться до 31 травня 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Заступниця голови Київського обласної державної адміністрації Жанна Осипенко під час брифінгу повідомила, що у червні будуть працювати тимчасові екзаменаційні центри, пришкільні табори, хаби з надолуження освітніх втрат, гуртки та секції. 

Крім того, до 31 травня батьки мають подати заяви про зарахування своїх дітей до перших класів.

За школами закріплюються відповідні території обслуговування. Діти можуть навчатися в тому закладі освіти, який є найближчим до місця їхнього проживання. Водночас, якщо в школі є вільні місця, батьки майбутніх першокласників можуть обрати й інші заклади освіти

– повідомила Жанна Осипенко.

Так, в області стартувала програма «КЕЧ». Реалізує її Go Global за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine і має на меті проведення занять для учнів початкових класів, у тому числі на територіях, що найбільше постраждали від воєнних дій. Діяльність проєкту спрямована на заповнення прогалин у навичках читання, письма та лічби. Ця програма буде активно працювати у школах і влітку.

Окрім того реалізуються й інші проєкти, що допомагають учням подолати освітні втрати, зокрема відбуваються заняття в цифрових освітніх центрах.

Нагадаємо, що у другому етапі "Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч" взяли участь майже 12 тис школярів Київщини.


Читати "Моя Київщина" у Telegram