#

На Київщині судитимуть підрядника та інженера з технагляду, що ремонтували вуличне освітлення у Білій Церкві

13.03.2024 17:13
На Київщині судитимуть підрядника та інженера з технагляду, що ремонтували вуличне освітлення у Білій Церкві
Фото з мережі інтернет

На Київщині судитимуть підрядника та інженера з технагляду за завдання громаді збитків на суму майже 800 тис. грн під час ремонту вуличного освітлення 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

Прокурори Білоцерківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно директора підрядної організації та інженера технічного нагляду. Слідство встановило, що комунальне підприємство Білоцерківської міської ради уклало договори підряду з товариством щодо капітального ремонту вуличного освітлення у місті Біла Церква. Підрядник та інженер технагляду при передачі замовнику актів про виконання будівельних робіт внесли до вказаних документів  неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт та їх вартості. Внаслідок дій обвинувачених територіальній громаді завдано майже 800 тис. грн збитків.

Дії керівника підрядної організації кваліфіковано як заволодіння чужим майном та службове підроблення, а інженера технічного нагляду – пособництво у заволодінні чужим майном та службове підроблення.

Нагадаємо, що 12 березня відбулось позачергове скликання сесії Білоцерківської міської ради, в межах якого розподіляли кошти.

Читати "Моя Київщина" у Telegram