#

На Київщині у зоопарку через карантин страждають тварини (ВІДЕО)

10.05.2020 18:38
На Київщині у зоопарку через карантин страждають тварини (ВІДЕО)
Фото з мережі Інтернет

На Київщині у зоопарку через те, що звіринець не приносить доходу, тваринам довелося змінити раціон

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Еuronews".

Через обмежувальні заходи, введені на тлі пандемії коронавіруса, страждають не тільки люди. У зоопарку, в сорока кілометрах від Києва, тваринам довелося змінити раціон. Звіринець не приносить доходу. Звірі не голодують. Але не отримують того, до чого звикли. Мавпам, левам, тиграм доводиться миритися з тим, що відбувається. А один з леопардів помітно схуд.

Наше єдине джерело доходу - каса на вході в зоопарк. Нас закрили на карантин, як і всіх інших. Ми не можемо нікого пустити, а тварин треба утримувати точно так само, як і раніше. Ось це найважче і є, - прокоментував ситуацію власник зоопарку «Парк ХІІ місяців» Михайло Пінчук.

А ще тварини, зокрема, мавпи, нудьгують через відсутність відвідувачів. На початку і співробітники зоопарку намагалися уникати контактів з мавпами, побоюючись, що ті можуть заразитися коронавірусом. Простіше сказати, ніж зробити.

Як вони на нас дивилися, бо ми до них не заходили. Це просто неможливо перенести. Дійсно, ти йдеш, вони бачать, що ти є, і вони не розуміють, чому ти не можеш зайти. Вихованці сідають біля дверей, плачуть, обіймають двері, - пояснив Пінчук.

Зоопарк закритий ось уже майже два місяці. Нещодавно адміністрація звіринця звернулася до громадськості з закликом підтримати тварин. Зібрано близько 7500 доларів. Але цього недостатньо: закупівля продовольства на місяць обходиться більш ніж в 18 000 доларів. З понеділка, 11 травня, Україна поступово почне переходити до ослаблення карантину. У зоопарку сподіваються знову побачити відвідувачів.

Також нагадаємо, що на Київщині Змієві вали, які були створені для оборони південних рубежів стародавньої столиці, опинилися під загрозою знищення.

Читати "Моя Київщина" у Facebook