На Київщині відкрили відділення Торецької лікарні для переселенців та місцевих жителів (ФОТО)
У селі Михайлівка-Рубежівка Київської області відкрили додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької центральної міської лікарні. Воно працюватиме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис начальника Донецької обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна.
Відкрили в Михайлівці-Рубежівці на Київщині додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької Центральної міської лікарні. Нове відділення працюватиме для переселенців та місцевих жителів,
— зазначив очільник ОВА.
У новому підрозділі надаватимуть стаціонарну терапевтичну допомогу, паліативний догляд, медичний супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями, а також допомогу важкохворим людям і людям похилого віку.
У відділенні працюватимуть 11 співробітників. Значна частина команди — медики, які були змушені виїхати з Донеччини через війну, але продовжують виконувати свою роботу далеко від дому.
Дякую керівнику відділення Ігорю Баштану і всьому колективу за витримку та професійність. Дякую Торецькій та Ірпінській громадам, Київській області, міжнародним партнерам і всім, хто допоміг відкрити це відділення,
— написав Вадим Філашкін.
Додамо, Торецька центральна міська лікарня продовжує роботу в умовах повномасштабної війни. Сам Торецьк на Донеччині, який до 2022 року був промисловим містом із населенням понад 30 тисяч людей, зазнав масштабних руйнувань через бойові дії. Унаслідок наступу російських військ місто було окуповане, а значна частина житлової, соціальної та медичної інфраструктури знищена.
Через неможливість повноцінної роботи в рідному місті частина медичних закладів Донеччини була змушена релокуватися в інші регіони України. Відкриття нового відділення на Київщині дозволяє зберегти роботу медичної команди та забезпечити доступ до допомоги для людей, які потребують лікування і догляду.
Новий підрозділ став результатом співпраці Торецької та Ірпінської громад, Київської області, медиків і міжнародних партнерів.


