#

На Київщині виявили випадки незаконного поводження з небезпечними медичними відходами

17.02.2021 13:05
На Київщині виявили випадки незаконного поводження з небезпечними медичними відходами
Фото з місця події

Київська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

У ході ряду обшуків, проведених на території Київської, Львівської та Миколаївської областей, виявлено факти зберігання небезпечних відходів медичних закладів, діяльність яких пов'язана, у тому числі,  із COVID-19. Це інфіковані та потенційно інфіковані відходи, які мали контакт з біологічними середовищами зараженого матеріалу, використаний медичний інструмент, предмети забруднені кров’ю або іншими біологічними рідинами, відходи, що утворилися в результаті діяльності медичних лабораторій, тощо, - йдеться у повідомленні.

Такі відходи передаються для знищення. Однак підприємство-ліцензіат, не виконуючи взятих зобов’язань, звозило залишки до складських приміщень, не передбачених для зберігання та утилізації небезпечних медичних відходів, розташованих на території кількох областей.

Наразі надається оцінка законності освоєння коштів державних та комунальних медичних закладів для вказаних цілей, а також встановлюється розмір збитків, які будуть стягнуті на користь держави внаслідок такої протиправної діяльності.

Також нагадаємо, що броварський міськрайонний суд розглянув та підтримав клопотання прокурора щодо обрання зловмисникам запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.
Читати "Моя Київщина" у Telegram