На Київщині водій збив пішохода та втік: тіло загиблого знайшли родичі (ФОТО)

На Білоцерківщині поліцейські затримали 42-річного водія, який смертельно травмував пішохода та втік з місця події
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу поліції Кивщини.
Днями до поліції звернулись мешканці Сквирської громади, які під час власних пошуків виявили на узбіччі дороги тіло 62-річного родича.
Під час здійснення пошукових заходів, завдяки спільним діям оперативників та поліцейських офіцерів Сквирської громади встановлено автівку та водія, причетних до вказаної дорожньо-транспортної події.
Попередньо було встановлено, що на дорозі зі сполученням місто Сквира - село Самгородок, 42-річний водій ЗАЗ-Daewoo здійснив наїзд на пішохода та зник з місця події. Від отриманих травм потерпілий помер.
Зловмисника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Автомобіль вилучено.
Слідчі повідомили водію про підозру за фактом ДТП, що спричинило смерть потерпілого та за залишення його в небезпечному для життя стані (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 ККУ). Кермувальнику загрожує до восьми років увʼязнення.
Нагадаємо, що ДТП за участі неповнолітнього: поліцейські Київщини розслідують обставини події.

