#

На Київщині встановили абсолютний рекорд для парного дрифту

27.11.2020 12:16
На Київщині встановили абсолютний рекорд для парного дрифту
Фото з місця події

Нещодавно на Київщині два українські спортсмени встановили унікальний рекорд - вони проїхали в парному заносі на швидкості 212 км/год

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Аuto.24".

Рекорд встановили Юрій Рак та Артур Підлужний на спеціально підготовлених автомобілях Nissan Z350 та Toyota BRZ.

Для встановлення рекорду вони провели 3 сети по 3 заїзди в кожному. В автомобілях були встановлені GPS-трекери, які точно вимірювали швидкість. Інспектори "Національного Реєстру Рекордів України" зафіксували рекорд "Максимальна швидкість автомобілів у парному дрифті".

Встановленню рекорду передувала велика робота з технічної підготовки автомобілів та тренування спортсменів. Цьогоріч Юрій та Артур в складі однієї команди взяли участь у українському чемпіонаті з дрифту, а рекорд став його логічним завершенням.

Також нагадаємо, що старший лейтенант поліції Микола Янушев поповнив скарбничку своїх здобутків новою нагородою.

Довідково:

Парний дрифт – професійний вид спорту з акредитацією FIA та під патронатом Автомобільної Федерації України. Він передбачає рух двох автомобілів, які водночас заходять у занос. Пілоти рухаються одне за одним. Перший – задає темп, другий – ніби його тінь, повторює темп та траєкторію руху першого.Свою техніку дрифту демонструвала команда-чемпіон NM Drift Games 2020. До неї входить професійний пілот Юрій Рак (також бронзовий призер Bitlook Pro-Am Drift 2020). Його партнер у встановленні рекорду – професійний пілот Артур Подлужний – чемпіон NM Championship 2019, володар титулу Discovery of the 2019 year in Drift і призер сезону 2020 року.


Читати "Моя Київщина" у Telegram