#

На Київщині матір, яка хотіла продати свого сина, позбавлять волі на 8 років

11.04.2018 05:50
На Київщині матір, яка хотіла продати свого сина, позбавлять волі на 8 років

Прокуратура Київської області наполягає на повній мірі покарання матері, яка за 35 тисяч доларів США хотіла продати своє 2-річне немовля

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури в Київській області.

Наприкінці жовтня минулого року співробітники прокуратури Київської області спільно зі слідчим управлінням та управлінням боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Київській області затримали 22-річну дівчину, яка намагалась за 35 тисяч доларів США продати свого дворічного сина. За процесуального керівництва прокуратури Київської області горе-матері було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України.

Прокуратурою Київської області 26.12.2017 скеровано до Києво-Святошинського районного суду обвинувальний акт стосовно вказаної матері. У ході судового розгляду обвинувачена вину визнала в повному обсязі та надала ґрунтовні показання в суді.

За результатом судового розгляду прокуратура Київської області орієнтувала суд на призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років. Однак, судом призначено покарання з застосуванням ст. 69 КК України у виді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України суд звільнив горе-матір від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки, з подальшим накладенням обов’язків, передбачених ст. 76 КК України.

Принципово не погоджуючись із вказаним рішенням суду прокуратура Київської області оскаржить його в апеляційній інстанції.

Читати "Моя Київщина" у Facebook