#

На Макарівщині відкрили новий дитячий садочок (ФОТО)

29.09.2020 11:20
На Макарівщині відкрили новий дитячий садочок  (ФОТО)
Фото з місця події

Учора, 28 вересня, в селі Червона Слобода Макарівського району відбулося відкриття дитячого садочку в ОНЗ "Червонослобідський ліцей - освітній округ"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Макарівська районна державна адміністрація" у Faсebook.

Дошкілька освіта - важливий етап у розвитку та вихованні дітей. Саме у дошкільному віці дітлахи починають формувати свої інтереси, засвоювати ази освітніх знань та навичок, вибудовувати комунікації між своїми ровесниками, - йдеться у дописі.

Захід пройшов за участю першого заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації Ірини Багінської, голови Макарівської районної ради Олександра Гулака, заступника голови Макарівської райдержадміністрації Івана Розная та начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Володимира Тарнавського.

Нагадаємо, що у Макарові 15-річний хлопець, який вже мав проблеми із законом, вирішив поцупити автомобіль, аби покатати на ньому дівчину. 


Читати "Моя Київщина" у Telegram