#

На переяславському підприємстві виявили понад три десятки порушень

26.01.2022 16:45
На переяславському підприємстві виявили понад три десятки порушень
Фото з мережі інтернет

Головні державні інспектори ГУ Держпраці у Київській області провели планову перевірку в ТОВ "СОБИН" в місті Переяслав та виявили багато порушень

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу ГУ Держпраці у Київській області.

Підприємство здає в оренду власну та орендовану нерухомість. Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки виявлено 35 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (ТП), відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (в діючих електроустановках), відсутній дозвіл на виконання навантажувально-розвантажувальних робіт.

Також відсутні дозволи на експлуатацію та ремонт, технічне обслуговування кран-балки, відсутня декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація на виконання зварювальних робіт, на підприємстві не проведено технічні огляди та експертне обстеження, не проведено заміри по обладнанню та опосвідчення електрообладнання, керівник та працівники не пройшли навчання з питань охорони праці та інші.

Нагадаємо, що проєкт “Поліцейський офіцер громади” планують ввести у двох селах Переяславської ОТГ.

Читати "Моя Київщина" у Facebook